PREDAJ Rodinný dom v obci Veľké Lovce, pozemok o rozlohe 20á

Cena: 93000 €
 
ID: #5833
Typ: Dom
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Veľké Lovce
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

 • Balkón
 • Garáž
 • hospodárska budova
 • kôlňa
 • Loggia
 • parkovisko
 • Pivnica
 • špajza
 • Terasa
 • výťah
 • záhradka

Sprostredkujeme predaj dvojpodlažného rodinného domu v obci Veľké Lovce vzdialenej od mesta Nové Zámky 25km. V obci sa nachádza obecný úrad, škôlka, základná škola, pošta,  kultúrny dom,  športový areál, futbalové ihrisko, základná obchodná sieť. Dopravné spojenie je autobusovou dopravou.

Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom s plochou strechou a s dvoma nadzemnými podlažiami, s dvorom , predzáhradkou a s príslušenstvom. Dom leží na pozemku o rozlohe 511m2 označeného na liste vlastníctva ako zastavané plochy a nádvoria, pričom k domu patrí aj záhrada o výmere 1568m2. V záhrade sú ovocné stromy. Celková výmera všetkých pozemkov je 2079m2.

Dispozičné riešenie domu: 

Hlavná časť domu: vstupná chodba, obývacia hala,  kuchyňa s komorou, 3 izby, kúpeľňa a WC, terasa po celej šírke domu. Dom bol kompletne rekonštruovaný v priebehu rokov 2018 – 2019. Boli vymenené všetky elektrické rozvody, vodoinštalácia, kúrenie vrátane výmeny radiátorov a kotla, nakoľko na dome je plochá strecha, táto bola komplet urobená vrátane izolácie a odkvapových žľabov. Na celom dome sú nové 3 komorové plastové okná. Fasáda domu je pôvodná. V interiéri domu sú znížené sadrokartónové stropy a nové omietky,  boli vymenené podlahy, ktoré sú v obývacej hale a v jednej z izieb laminátové s dreveným dekorom a v dvoch izbách sú drevené parkety. V kuchyni, komore a kúpeľni je keramická dlažba. Kuchynská linka je riešená v tvare “U” a sú v nej zabudované spotrebiče: plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu a chladnička. Medzi kuchyňou a obývacou halou je otvor, do ktorého je vsunuté spoločenské sedenie (barový pult), a ktorý je od obývacej haly oddelený sadrokartónovou deliacou priečkou (nie po celej šírke domu, len cca 2m v strede šírky izby), za ktorou je umiestnený televízor a denná časť. V kúpeľni je vaňa, umývadlo so zrkadlom, práčka a sušička, v spálni je policová zostava vyrobená na mieru, v dvoch izbách je skriňa s posuvnými dverami typu “ROLL DOOR” o rozmeroch 4,5m x 2,5m x 0,60m (ŠxVxH), pričom dom sa predáva vrátane všetkých spotrebičov a zariadenia.

Dom je kompletne podpivničený a nakoľko je umiestnený na zvažujúcom sa teréne, predná časť pivničných priestorov je podzemným priestorom (od ulice), kde sa nachádza kotolňa, pivnica a garáž, ktorá je prístupná najmä zo zadnej časti teda od záhrady. Zadná časť domu je umiestnená nad zemou a je využiteľná na bývanie,  je tam samostatné WC, príprava na kúpeľňu a dve miestnosti, z ktorých jedna by mohla byť využitá ako  kuchyňa s výstupom do záhrady.

Share

Mapa

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default