Sprostredkujeme predaj: 2izbový byt, novostavba, Bytový dom Rezidencia NZ, iba u nás

Cena: 97700 €
 
ID: #5502
Typ: 2 izbový byt
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Nové Zámky
Počet izieb: 2
Výmera (m2): 63,03m2
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah
  • záhradka

Ponúkame na predaj luxusný dvojizbový byt vo vchode “A” na prvom poschodí, druhom poschodí alebo treťom poschodí o rozlohe 63,03m2. Byt sa predáva ako holobyt, pričom v cene je zahrnuté podlahové kúrenie (plynové), hliníkové okná, exteriérové žalúzie s podomietkovým vedením, príprava na klimatizáciu na byte, fotovoltické panely umiestnené na streche bytového domu, dlažba na terase, centrálna kotolňa umiestnená na 1NP. Cena bytu je stanovená investorom na sumu 97.700,-€ vrátane DPH. Možnosť financovania kúpy bytu hypotekárnym úverom. Spôsob financovania a úhrady kúpnej ceny bude realizovaná v troch etapách. Záloha pri podpise rezervačnej zmluvy, záloha pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve, Doplatenie rozdielu kúpnej ceny a zálohy pri podpise Kúpnej zmluvy (investor si  vyhradzuje právo individuálne dojednať aj iný spôsob úhrady ceny s potenciálnym kupujúcim). K bytu je možné dokúpiť si garážové státie na 1.NP bytového domu, cena za jedno garážové státie 13.000€ vrátane DPH alebo možnosť odkúpenia parkovacieho miesta v areáli bytového domu cena 5.000,-€ vrátane DPH  za jedno parkovacie miesto.

Projekt bytového domu je situovaný priamo v centre Nových Zámkov s vynikajúcou dostupnosťou ku všetkým aktivitám a službám. Stavba vyrastie na slnečnej ploche medzi ulicami Turecká a Pri Gymnáziu. Každý byt bude vybavený nadštandardne, a to priestrannou terasou, kuchyňou prepojenou s obývacou izbou a krytým parkovacím státím situovaným na prízemí bytového domu. Nový bytový dom vyrastie ako štvorpodlažná budova s pôdorysom v tvare písmena L. Prízemie bude slúžiť ako krytý garážový priestor . Bytové jednotky budú situované na vyšších podlažiach.

V bytovom dome budú inštalované 2 centrálne výťahy, jeden pre vchod “A” a druhý pre vchod “B”. Na každom poschodí budú tri štvorizbové, štyri trojizbové a tri dvojizbové byty s rôznymi výmerami.

Bytový komplex  “Rezidencia NZ” spĺňajúci najvyššie štandardy z pohľadu komfortu ako aj z pohľadu modernej architektúry je výsledkom zdĺhavej detailnej práce architektov a investora.

Share

Mapa

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default