Ponúkame na predaj stavebné pozemky v lukratívnej časti DS za 62,- m2

Cena: 62 €
 
ID: #4885
Typ:
Kontrakt: Predaj
Lokalita:
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah

V Lukratívnej časti Dunajskej Stredy, sa vám splní sen. Ponúkáme pozemky od 772 m2  – do 2227 m2, ktoré pre svojich majiteľov zabezpečia dostatočný pocit súkromia. Je daný veľký dôraz na celkový ráz lokality.  Ulice sú vytvorené tak, aby tvorili kompaktný a harmonický celok. Nemusíte sa báť, že vedľa vášho domu vyrastie poschodová štvorbytovka, všetky poschodia a architektonické prvky máme zakotvené už v územnom rozhodnutí. Všetky ulice sú slepé, a tak kúpa ktoréhokoľvek pozemku vám zabezpečí čo najväčší komfort a bezpečie.

Výnimočný rezidenčný projekt v Dunajskej Strede  vám okrem krásnej a pokojnej lokality plnej zelene ponúka aj bezpečie vďaka možnosti ochrany jednotlivých slepých ulíc bránou. Celý areál sa nachádza v bezprostrednom susedstve termálneho kúpaliska a tak kúpa pozemku bude pre vás aj po rokoch skvelou investíciou.

Kompletné siete na pozemkoch , príjazdová cesta (Asfalt). Vynikajúca investícia na bývanie vo vyššom štandarde-luxus, vo výnimočnom projekte , ktorý je už vo výstavbe v plnom prúde.

Celý rezidenčný projekt, bude obklopený cyklistickou cestou. V Rezidenčnom projekte v  ktorom už začala výstavba,

budú tenisové kurty, tenisová škola, Vinná Reštaurácia, rôzne obchody a služby.

Lupareal nesľubuje, ale koná. Pomáhame plniť našim klientom sny.

Cena vrátane DPH a provízie pre RK, Ktorá zahŕňa kompletný právny servis našou právničkou, ktorá je zároveň aj majiteľkou spoločnosti, poplatky na katastri nehnuteľnosti, všetky náležitosti spojené s prevodom urobíme za vás,

spolupracujeme so všetkými bankami v SR a vybavenie hypotekárneho úveru máte od nás v cene.

V- voľné

P- predané

 

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default