Novostavba rodinného domu v Hrubej Borši

Cena: 107500 €
 
ID: #4027
Typ: Rodinný dom
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Hrubá Borša
Kúpeľne: 2
Počet izieb: 4
Výmera (m2): 111m2
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom ako novostavbu v radovej zástavbe, v krásnom prostredí s vlastným prístupom k jazeru. Dispozícia domu je veľmi dobre riešená vstupom do nepriechodnej predsiene, daľej do veľkej chodby z ktorej je vstup do prvej nepriechodnej izby, do samostatnej kúpeľne. Oproti sa nachádza toaleta. Na konci chodby sa nachádza kuchyňa, jedálnou, obývacou izbou, vstupom do nepriechodnej spoločnej miestnosti a vstupom na terasu so vstupom k jazeru.
Na druhom podlaží sa nachádza dlhá chodba v ktorej sa nachádza tretia izba smerovaná na príjazdovú cestu. Ďaľej na konci chodby sa nachádza druhá kúpeľňa. A štvrtou izbou ktorá je spravená ako spálňa s krásnym výhľadom na jazero. Dom treba vidieť naživo už len prostredie vám napovie že tu chcete bývať. Dom sa predáva  v stave holodom ,tak ako ho vidíte na fotkách s možnosťou dokončenia ale už na vlastné náklady.

Celková rozloha – 261.5 m2
* Úžitková plocha RD – 111 m2
* Zastavaná plocha RD – 77 m2
* Novostavba
* Predáva sa v štádiu holo – domu
* Spoločná studňa
* Vlastný vstup k jazeru
* Terasa
* Vyhradené 2 parkovacie miesta
* Spoločná miestnosť

RD sa nachádza neďaleko Senca v krásnej modernej dedine Hrubá Borša, ktorá je od Senca vzdialená iba 8 km a od Bratislavy 30km.
V okolí sa nachádza všetká potrebná občianska vybavenosť,
Okolie poskytuje aj športové aktivity a strediská ako je aj veľký golfový areál ( green resort ), jazdecká škola kde sa konajú aj sútaže ako je napríklad konské pólo, na konci dediny sa nachádza novo postavená športová hala v ktorej sa nachádza fitness, bedminton a rôzne športy.

CENA: 107.500,- Eur
V cene je zahrnutý bezplatný právny servis. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie – Váš čas!

 

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default