Ponúkame na predaj nadštandardný 4. izb. RD v minimalistickom modernom štýle

Cena: 135000 €
 
ID: #4853
Typ:
Kontrakt: Predaj
Lokalita:
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah

Ponúkame Vám  na predaj jednopodlažný moderný, v minimalistickom štýle rodinný dom postavený v nadštandarde, s nadštandardných materialov a dodržaným technologickým postupom práce v okrajovej časti mesta Dunajská Streda, časť Malé Blahovo – Garden town.

Strecha zateplená 35cm Polystyrénom a PVC fóliou. Vynikajúca overená technológia. Rodinné domy zateplené 16cm polystyrénom, obloženie lícovími tehličkami, prefarbená silikónová omietka. Podlahy zateplené 10 cm podlahovým polystyrénom, 30cm brúsená tehla, plastové okná s izolačným trojsklom značka GEELEN, sádrové omietky.

Rodinný dom je postavený v peknej kľudnej lokalite, keďže zástavba týchto desiatich domov je postavená v slepej ulici.Rodinný dom je postavený na 583 m2 pozemku! Dom pozostáva z 3 izieb, z kuchyne a komory s priestranou obývačkou, z technickej miestnosti, z kúpeľne s vaňou a so sprchovým kútom a wc, samostatným wc. Dom má plastové bezpečnostné 9 bodové vchodové dvere,  vonkajšie hliníkové  žalúzie ovládané elektricky v každej miestnosti, dlažby a laminátové plávajúce podlahy. Kúrenie je elektrické podlahové, alebo na krb, čo sa nachádza v obývačke. V každej izbe je termostat na regulovanie tepla, a je zavedený internetový a tv kábel. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu, mestskú vodu a vlastnú studňu na zavlažovanie trávnika.
Dispozičné riešenie DOMU a jeho príslušenstvo:
– vstupná predsieň, obývacia izba so svetlou výškou s výstupom na terasu a do záhrady, americká kuchyňa so špajzou, tri samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, sprchou aj toaletou, samostatná toaleta, technická miestnosť,
– alarm, okná vo farbe antracit / biela, vonkajšie alumíniové žalúzie, príprava na klimatizáciu, fasáda, krb, pri vstupe a na terase ozdoba lícovými tehlami, dlažba na terase a pri vstupe, chodníky, spevnená plocha pre dve autá, elektrický vrátnik. Možnosť dovybavenia kuchyňskej nadštandardnej linky , po dohode s majiteľom.
– inžinierske siete: elektrina (podlahové vykurovanie), mestská voda + studňa na zavlažovanie, kanalizácia, predpokladané mesačné prevádzkové náklady: 100 EUR
Zastavaná plocha domu (RD + terasa + vstup) je 168,79 m2, obytná vykurovaná plocha domu je 97,30m2 !Pozemok oplotený a kovanou bránkou, upravený zatrávnený terén so zavlažovaním.

RD jednoducho v nadštandarde , s vynikajúcou dispozíciou, moderný , skvelá lokalita , okamžite k nasťahovaniu.

V cene kompletný právny servis, renomovanou právničkou a majiteľkou spoločnosti LupaReal, poplatky za prepis nehnuteľnosti na katastri nehnuteľností, bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru . Nesľubujeme nič , čo by sme nevedeli splniť. Pomáhame plniť sny , ako je tento RD , naším profesionálnym prístupom už 17 rokov.

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default