Ponúkame na predaj 2. IZB. BYT

Cena: 56000 €
 
ID: #4835
Typ: 2 izbový byt
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Čenkovce
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah
  • záhradka

Ponúkame Vám na predaj 2.-izbový byt v projekte Čenkovce 55. Tehlová novostavba je bytový dom vilového typu, ktorá bude uzavretá a oplotená. Úžitková plocha bytu je 44m2
Dizajn obytného domu je nápaditý a dbali sme aj na výber veľmi kvalitných materiálov. Na prízemí bytového domu budú vybudované spoločné priestory (kočíkáreň, na bicykle a pod.)

Stavba:
-bytovka bude postavená z pálenej tehly, na streche pálená škridla, okná plastové viackomorové biele- trojsklo, kúrenie: radiátory.
-byty budú v prevedení štandard- komplet dokončená elektroinštalácia – audio vrátnik, osvetlenie v spoločných priestoroch, elektro rozvody, zásuvkový obvod, vypínače a zásuvky bielej farby Legrand, rozvody káblovej TV. Obklady a dlažby v kúpeľniach a WC, závesné WC, splachovací systém Geberit , umývadlo, batérie, príprava na práčku, dlažby na loggiách- mrazuvzdorné. Povrchová úprava podláh v izbách, kuchyni a chodbe – laminátové parkety hr. 7 mm, vnútorné dvere s obložkovou zárubňou – fóliované-vrátane kovania,
nadštandard nie je predmetom tejto zmluvy (napr. je možnosť zmeny dispozície – zmena sprchového kútu na vaňu)
(možnoť výberu farieb)
štandard neobsahuje kuchynskú linku
Parkovanie:
-K bytom je možné zakúpiť garáž v budove na prízemí, prípadne vonkajšie státie pred budovou za výhodné ceny (info o cenách u predajcu)
Lokalita: Projekt je určený ľuďom, ktorí preferujú pokojný životný štýl, no chcú mať všetko na dosah. Nový bytový dom sa nachádza v centre Čenkoviec, základná a materská škola 100m, obchod 50m, autobusová zastávka 50m. Napojenie na novú R7 (obchvat Bratislavy) bude od obce vo vzdialenosti 9 km.
O výstavbu sa stará renomovaná overená stavebná spoločnosť, ktorá svojou nadštandadne kvalitnou prácou patrí medzi najlepšie na našom trhu.
Kolaudácia naplánovaná koniec roku 2018.
Cena 56 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948637373 ,alebo
gepi.pilo@gmail.com

– kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľnosti (tiež Vám radi pomôžeme s predajom Vašej nehnuteľnosti)
– vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy garantované právnikom
– uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
– uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
– poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
Pôdorys na vyžiadanie

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default