Polyfunkčný dom na autobusovej stanici - exkluzívne iba u nás

Cena: 330000 €
 
ID: #4279
Typ: Polyfunkčný objekt
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Nové Zámky
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
Sprostredkujeme predaj polyfunkčného domu v Nových Zámkoch. Budova je postavená v časti mesta, ktorá patrí k širšej lokalite centra a v okolí sa nachádzajú bytové domy. V tesnej blízkosti sa nachádza autobusová stanica, na vzdialenosť 80m železničná stanica, stredná škola a materské školy, lekáreň s ordináciami lekárov, rehabilitačné stredisko, kompletná sieť obchodov a služieb. Pred a za budovou je možnosť parkovania. V okolí je zvýšený pohyb osôb.

Jedná sa o samostatne stojacu  dvojpodlažnú budovu (bez podpivničenia, s plochou strechou)  so zabehnutými prevádzkami. Na prízemí sa nachádza drogéria, pekáreň, obchod s oblečením a bankomat. Na poschodí je  7 kancelárskych priestorov  o rozlohe 20-30m2. Priestory sú klimatizované .. v súčasnosti sú využívané ako kaderníctvo, kozmetický salón a iné…

Na prízemí sú osadené plastové výkladové okná a vchodové plastové  dvere. Na  prízemí  a na poschodí sú osadené plastové okná. Vnútorné dvere sú drevené plné hladké. Na chodbách a v predajniach sú keramické dlaždice, v kanceláriách sú laminatové plávajúce podlahy, výkladové okná a vchodové dvere do predajní sú plastové s  tepelnoizolačným dvojsklom. Budova bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2012.

 

Share

Mapa

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default