Novostavba 3 izb. Rodinného domu Hviezdoslavov

Cena: 137990 €
 
ID: #4748
Typ:
Lokalita:
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový RD v dvojdome , Hviezdoslavov časť Podháj,  ktorý ponúka štýlové bývanie v novostavbe, je to elegantné a zároveň pohodlné riešenie bývania v nadštandardne kvalitnom dvojdome.

Na RD boli  použité veľmi kvalitné materialy a dodržaný technologický postup práce. Rodinné domy sú rozdelené z každej strany obvodu 30cm tehlou, a dilatačnou spárou 7 cm pritihlučným polystyrénom.

Rodinný dom má prístup po novej širokej asfaltovej ceste s verejným osvetlením, chodníkom a zeleňou .
Rodinný dvojdom typu Bungalow sa nachádza na pozemku o výmere 700 m2 v zastavanej ulici.
Rozloha domu je 100 m2 úžitkovej plochy a príslušných terás o výmere 31 m2.
Bungalov je postavený z pálenej tehly, zateplený 15 cm polystyrenom. Okná sú plastové trojsklo. Dom má vlastnú vodu a žumpu 12m3.   Obývacia časť domu s výstupom na terasu je orientovaná na južnú stranu. Dom spĺňa energetickú triedu “A”. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 100,- EUR,

DISPOZÍCIA DOMU
Dispozícia domu spĺňa potreby každej rodinky. Vstup tvorí predsieň s miestom na vstavanú skriňu. V predsieni sa nachádza vstup do technickej miestnosti. Táto miestnosť je variabilne využiteľná na technickú miestnosť spolu s práčkou .

Nočná časť pozostáva z chodby, z ktorej sú samostatné vstupy do priestranných izieb a veľkej kúpeľne s vaňou  , pozdĺžnym oknom , umývadlom a WC Geberit.
Denná časť tvorí kuchynská časť  , ktorá je voľne prechodná do obývacej izby. Obývacia izba je vlastne spoločenská rodinná miestnosť s plnohodnotným východom na priestrannú terasu.

V cene štandardu je bungalov omietnutý, obložený dekoračne kamenným obkladom. K domu vedie chodník zo zámkovej dlažby, 2 x parkovacie miesto vyložené zámkovou dlažbou. Celý pozemok oplotený betonovým plotom.
ŠTANDARD obsahuje všetko, čo k bývaniu treba a to:
nadštandardné podlahy, interiérové dvere vrátane zárubní, maľovka biela, komplet kúpeľňa so sanitou, wc-geberit vrátane umývadiel a batérií Grohe, zásuvky a vypínače značky legrand, podlahové elektrické infra vykurovanie Harl,.

Rodinný dom je skolaudovaný a pripravený pre nových majiteľov v krásnom novovybudovanom prostredí.

Neváhajte ma kontaktovať a objednať si tak obhliadku. Tento Rodinný dom za to stojí.

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default