Nízkoenergetická novostavba 4.izb. RD v obci Kútniky s certifikátom A+

Cena: 145000 €
 
ID: #4221
Typ: Rodinný dom
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Kútniky
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa

Ponúkame Vám priestranný 4-izbový rodinný domu typu bungalov, v stave nadštandard, Ktorý bude dokončený a vhodný k nasťahovaniu cca do dvoch mesiacov. Rodinný dom je certifikovaný nízkoenergetický typ A1. To znamená, že vďaka kúreniu a tepelnému čerpadlu zaručuje nízke prevádzkové náklady, cca 50EUR/mesiac. Tepelné čerpadlo je už v cene domu! Dom sa nachádza na pozemku o výmere 820m2,úžitková plocha157m2 čo Vám ponúka príležitosť vytvoriť si vlastnú oázu pokoja a dopriať si únik od každodenného života vo veľkomeste. Rozloha pozemku ponúka možnosť si ho pekne prispôsobiť požiadavkám každého člena rodiny.

Nehnuteľnosť je vykurovaná podlahovým kurením. Okná v celom dome sú 6-komorové plastové s izolačným trojsklom . Pred domom sú parkovacie státia a dom má aj garáž, pozemok je oplotený z troch strán. Za domom sa nachádza priestranná terasa, na ktorú sa vychádza z obývacej izby a zo spálne. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

RD bude vybavený alarmom,klimatizáciou,kuchyňskou linkou. Rodinný dom bude dokončený na kľúč.

Cena nehnuteľnosti je 145.000 eur vrátane provízie, ktorá zahŕňa kompletný právny servis a hypotekárne poradenstvo , až  po vybavenie hypotekárneho úveru.                                                                                                                     Viac foto na vyžiadanie.

OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ KEDYKOĽVEK, AJ POČAS VÍKENDU!

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default