Lupareal ponúka exklusívne na predaj 4.izb. byt v Bratislave, na Vyšehradskej ul.

Cena: 142900 €
 
ID: #4240
Typ: 4 izbový byt
Kontrakt: Predaj
Lokalita: Bratislava
Počet izieb: 4
Výmera (m2): 85,36m2
 
Kontaktovať Vytlačiť Sledovať

Ďalšie informácie

  • Balkón
  • Garáž
  • Loggia
  • Pivnica
  • špajza
  • Terasa
  • výťah

Ponúkame na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa na Vyšehradskej ulici v Petržalke, Bratislava V. Byt má 85,36 m2 plocha bytu + loggia 3,3m2, nachádza sa na 1. poschodí 8-poschodového panelového domu,vo veľmi tichej časti, v
blízkosti krásneho parku a krásneho detského ihriska.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou-   Okná: v celom byte  plastové , dvojsklo sedemkomorové ,menené pred dvomi rokmi. Dvere: vchodové bezpečnostné, kúpeľňa komplet zrekonštruovaná a samostatné wc taktiež.V celom byte zrekonštruované steny (stierkované), komplet vymenené radiátory vrátane termostatov,nové stupačky v celom dome. Orientácia bytu je na východ a západ. Mesačné náklady – 190,- €/4 osoby, ktoré sa budú v roku 2018 znižovať  z dôvodu zateplenia domu a nových výpočtov réžie.

Dom je zateplený , zrekonštruovaný vchod, nový výťah. K bytu prislúcha pivnica (1,6 m2) a miesto v kočikárni. V blízkosti , Lidl, pošta, nová MŠ a jasle priamo za domom, ZŠ,Církevná základná škola, banka, MHD,kompletné služby, (bus pri dome, centrum cca 12min.). Na liste vlastníctva je byt bez tiarch. Vynikajúca lokalita pre rodiny s deťmi.

Možnosť financovať kúpnu cenu aj prostredníctvom HÚ. Kúpna cena nehnuteľnosti je stanovená na sumu 142.900,- € vrátane provízie pre RK, v ktorej je zahrnutý kompletný právny servis, kúpno predajných zmlúv,prevodu nehnuteľnosti a bezplatného Hypotekárného poradenstva.

Share

Mapa

Maklér

Partneri

Toggle

Header styles

Layouts

Reset default